Forgalomkorlátozás motoros találkozó alatt

Tisztelettel tájékoztatjuk a gépjárművezetőket, hogy a III. Nemzetközi Oldalkocsis Találkozó zökkenőmentes lebonyolítása érdekében 2017. augusztus 10. (csütörtök) 22 órától augusztus 12. (szombat) 18 óráig a KÉSZ Aréna melletti parkoló, valamint augusztus 11. (péntek) 22 órától augusztus 12. (szombat) 14 óráig a Fekete Pál sétányi (volt Gorkij utcai) parkoló lezárásra kerül. A motoros felvonulás ide alatt, augusztus 12-én kb. 16:30 és 17 óra között, valamint 18 és 18: 30 óra között az 5-ös számú főút a Városi Parkerdőtől a Petőfi-lakótelep körforgalmáig szakaszosan, valamint a Kossuth Lajos utca teljes szakasza lezárásra kerül.

Szíves megértésüket és türelmüket előre is köszönjük!

Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal
Városüzemeltetési Osztály
Közterület-felügyelet