Forgalomkorlátozások a Kossuth Lajos utcán májusban

Tájékoztatjuk a Tisztelt kiskunfélegyházi lakosokat, gépjárművezetőket, illetve Kiskunfélegyházán közlekedő gépjárművezetőket, hogy a Kossuth Lajos utca egyes szakaszai lezárásra fognak kerülni a felsorolt időpontokban:

• 2017. május 1-jén, hétfőn reggel 745 és 830 között a közt Fúvószenekar felvonulásának biztosítása érdekében a Kossuth Lajos utca, az 5-ös főút, és az Ady Endre utca közti szakaszon.
  • 2017. május 4-én, csütörtökön körülbelül 730 és 1030 között a Kossuth Lajos utca teljes hosszában – MÁV-állomástól a Polgármesteri Hivatalig – a középiskolák Zöldnapi felvonulásának biztosítása érdekében. A MÁV-állomás gépjárművel az Izsáki úti Sportcsarnok parkolója felől lesz megközelíthető.
  • 2017. május 6-án, szombaton délután 1230 és 1345 között a Móra Ferenc Gimnázium ballagásának biztosítása érdekében a Kossuth Lajos utca, a Hunyadi utcától, a Mártírok útjáig.

Kérjük a gépjármű vezetőket, hogy a fenti forgalomkorlátozást szíveskedjenek figyelembe venni és annak megfelelően közlekedni, illetve megválasztani az útvonalukat.

Szíves megértésüket és türelmüket előre is köszönjük!

Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal
Városüzemeltetési Osztály