Központ-Szent János tér |
|
15:05 |
Szegedi-Szentesi út |
|
15:07 |
Honvéd Pálya |
|
15:08 |
Szociális Otthon |
|
15:09 |
Csanyi ipartelep |
|
15:10 |
Zöldmező lakótelep |
14:10 |
15:15 |
Déli ipartelep |
14:15 |
|
Csanyi ipartelep |
14:20 |
15:20 |
Szociális Otthon |
14:21 |
15:21 |
Honvéd Pálya |
14:22 |
15:22 |
Jókai-Bajcsy-Zsilinszky sarok |
14:23 |
15:23 |
Központ-Hattyúház |
14:24 |
15:24 |
Kossuth-Körpatika |
14:26 |
15:26 |
Kossuth-Fadrusz |
14:27 |
15:27 |
Vasútállomás |
14:29 |
15:32 |
Mikszáth Kálmán u. |
14:32 |
15:34 |
Bercsényi-Széchenyi |
14:34 |
15:36 |
Bercsényi-Nádasdy |
14:36 |
15:39 |
Petőfi lakótelep-Belső megálló |
14:39 |
15:42 |
Petőfi lakótelep-Arany János u. |
14:42 |
15:44 |
Kiskun-Béla király u. |
14:44 |
15:47 |
Alpári-Tegez |
14:47 |
15:48 |
Alpári-Sólyom |
14:48 |
15:49 |
Liget II. köz |
14:49 |
15:51 |
Bajcsy-Zsilinszky-Semmelweis |
14:51 |
15:39 |
Platán iskola |
14:56 |
|
Szegedi-Szentesi út |
14:59 |
|
Központ-Hattyúház |
15:01 |
15:54 |