Tisztelt Lakosok, Véleményező Partnerek!
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzat jövő év végéig elkészíti Kiskunfélegyháza Város Településfejlesztési koncepcióját, Településképi arculati kézikönyvét, Településképi rendeletét és Településrendezési eszközeit.

A tervezés folyamatának megkezdéséről Lakossági fórumot tart az önkormányzati főépítész 2017. június 12-én délután 4 órakor a Városháza I. emeleti tárgyalótermében.

A fórum témájáról bővebben lehet olvasni az „Előzetes Partnerségi Tájékoztató”-ban, amely az önkormányzati hirdetőtáblán és Kiskunfélegyháza város honlapján is megtalálható.

A tervezési folyamat a későbbiekben is nyomon követhető és véleményezhető lesz a partnerségi egyeztetésről szóló 11/2017.(III.30.) önkormányzati rendeletnek megfelelően.

Észrevételek írásos közlésére 2017. június 30-ig van mód, elektronikusan a martonti@kiskunfelegyhaza.hu címre küldött levélben, postán vagy személyesen pedig a Polgármesteri Hivatal főépítészi irodájába címezve (6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth Lajos utca 1.).

[icon name=”download” class=”” unprefixed_class=””] Előzetes Partnerségi Tájékoztató letöltése

Csányi József

polgármester