Légi szúnyogirtás

A kiskunfélegyházi polgármesteri hivatal értesíti a lakosságot, hogy augusztus 16-án, kedden a napnyugtát megelőző másfél órában légi szúnyogirtást végeznek a város bel- és külterületén. A felhasználandó vegyszerek: CORATRIN, Mosquitox 1 ULV Forte, Aqua K-othrin ULV. A készítmény méhekre veszélyes, ezért kérik, hogy a méhészek az állományaikat az irtás alatt zárják el. Amennyiben az időjárás nem teszi lehetővé, augusztus 17-én vagy 18-án végzik el a munkálatokat.

A június elseje óta tartó szúnyoggyérítési program folytatása ként az augusztus 20-i ünnepség előtt a kiskunfélegyházi polgármesteri hivatal légi szúnyogirtást végeztet, hogy a rendezvényeken minél kellemesebb körülmények között vehessen részt a lakosság.