Pályázati felhívás – házigondozó

1 fő részére gondozó vagy ápoló
(házigondozó) munkakör
betöltésére

A kinevezés határozott idejű közalkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőben, 4 hónap próbaidővel létesítendő.

Pályázati feltétel:

• 8 általános, 1/2000. (I.7) SZCSM r. 3. számú melléklet szerinti végzettség
  • Büntetlen előélet, magyar állampolgárság

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

• emelt szintű szakképesítés

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
A szociális alapellátás (házi segítségnyújtás) keretében az igénybevevő önálló életvitelének fenntartását – szükségleteinek megfelelően – lakásán, lakókörnyezetében biztosítja. Az ellátás során segítséget nyújt az ellátást igénybevevő fizikai, mentális, szociális szükségletei kielégítéséhez, illetve támogatásához. Részt vesz az ellátási igények felmerésében, más szolgáltatási formákhoz történő hozzáférés segítése, valamint tanácsadás biztosításával.

A pályázathoz csatolni kell:

• szakmai önéletrajz,
  • iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló bizonyítványok másolatai
  • nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.

Bérezés: a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény alapján.

Pályázat benyújtásának határideje és módja: 2024. február 12-ig az intézményvezető részére írásban postai úton, vagy személyesen a Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény, 6100 Kiskunfélegyháza, Nádasdy utca 12., vagy e-mailben a szivarvany.nadasdy@varosionk.t-online.hu címre. A borítékon kérjük feltüntetni: „házigondozó”

A pályázat elbírálásának módja:
A pályázat a benyújtási határidőt követően kerül elbírálásra. A pályázati feltételeknek megfelelő személyek közül az értékelés alapján kiválasztottak kerülnek meghallgatásra. A pályázók a pályázat eredményéről az elbírálást követően értesítést kapnak. Alkalmazás esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt kérünk.

További információt Buri Tünde vezető gondozó nyújt a (+36 30) 815-5415-ös telefonszámon.

A munkakör azonnal betölthető.

A munkavállalóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
A Pályázatot kiíró fenntartja magának a jogot, hogy a pályáztatási folyamatot felfüggessze, megszakítsa vagy eredménytelennek nyilvánítsa bármiféle jogi és/vagy anyagi következmény nélkül. Az eljárás indoklás nélküli eredménytelenné nyilvánítása esetén a Pályázó kárigényt semmilyen jogcímen nem érvényesíthet.