Szeretettel meghívjuk Önöket július 19-én, pénteken 18 órától a Kossuthvárosi játszótéri pavilonhoz egy hagyományteremtő zenés, beszélgetős estére. Frissítő limonádéval, süteménnyel várja Önöket a két házigazda: Dr. Ónodi Izabella és Dr. Kiss Ákos Csaba Az est során közreműködik: Radics Sándor Prima Primissima-díjas cimbalomművész, Ónodi András Máté Nívó-díjas tekerőlantos
Petőfi Sándor Városi Könyvtár
Szent János tér 9., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun, Magyarország
Koncert a Félegyházi Szaxofonos Kultúráért Fellép a SubitoSax Band, melynek tagjai Földiné Mészáros Orsolya, Benedek-Tein Edina, Palotás-Tóth Eszter, ifj. Süveges Sándor, Süveges Sándor, valamint közreműködő zenész barátaik.
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a kiskunfelegyhaza.hu honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében cookie-kat alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.