1/a vonal | m |
---|---|
Központ-Hattyúház | 04:59 |
Kossuth-Körpatika | 05:01 |
Kossuth-Fadrusz | 05:02 |
Vasútállomás | 05:04 |
Mikszáth Kálmán u. | 05:07 |
Bercsényi-Széchenyi | 05:09 |
Bercsényi-Nádasdy | 05:11 |
Petőfi lakótelep-Arany János u. | 05:12 |
Kiskun-Béla király u. | 05:14 |
Alpári-Tegez | 05:17 |
Alpári-Sólyom | 05:18 |
Liget II. köz | 05:19 |
Bajcsy-Zsilinszky-Semmelweis | 05:21 |
Jókai-Bajcsy-Zsilinszky sarok | 05:24 |
Honvéd Pálya | 05:25 |
Szociális Otthon | 05:26 |
Csanyi ipartelep | 05:27 |
Déli ipartelep | 05:32 |