Szabadidő

Félegyházi Termál Parkfürdő

A fürdő a vízi kikapcsolódás színes skáláját kínálja, a gyógymedencétől a pancsolón és csúszdán át a többpályás uszodáig mindenki megtalálja a megfelelő kikapcsolódást.

fb.com/termalparkfurdo.felegyhazi

Petőfi Mozi

A mozi története Félegyházán 1906-ig nyúlik vissza. A 158 férőhelyes nézőtér a legfrissebb filmekből összeállított filmkínálat nyújt minden korosztály számára szórakozást.

felegyhazimozi.hu

Városi parkerdő

Erdei bútorgarnitúrák, tűzrakóhelyek, padok, pihenőhelyek, tanösvény, és egy 18 méter magas kilátó is megtalálható a város nagy múltú közösségi találkozóhelyén.

Skatepark

2022-ben átadott két pálya már országos szinten is unikumnak számító lehetőséget nyújt Félegyházán az extrém sportok szerelmeseinek akár versenyzésre, vagy csak a szabadidő eltöltésére.

Honvéd sporttelep

A honvéd sporttelep remek programoknak adhat otthont. Szabad futó pályájával, füves és műfüves foci pályával, kosár pályával és küzdősport  étesítményével.

Városi Sportcsarnok

A Dél-Alföld második legnagyobb sportcsarnoka otthona a településen élők gazdag sportkultúrájának, és hazai pályája a félegyházi kosárlabda- és kézilabda sportnak.

fb.com/keszarena

Story Bar

A három évtized alatt számos néven ismert éjszakai szórakozóhely ma is várja a vendégeket a város szívében. Minden hétvégén változatos zenei stílusokkal és a helyi DJ-k mellett vendégfellépőkkel.

fb.com/storyfelegyhaza

Rocktár

Az impozáns kiskunfélegyházi „Öreglaktanya” 2008 óta turisztikai és zenei jelentőséggel is bír, jelenleg Dél-Magyarország legnagyobb befogadó képességű koncertklubja.

www.rocktar.hu

Fekete Western Lovastanya

Amíg lovasaink és barátaink kikapcsolódni járnak ide és élvezik a lovukkal való együtt mozgás élményét, addig mi a pusztában tereljük lóháton marhagulyáinkat a legelőink között.

www.feketelovastanya.hu

Meizl Ferenc pihenőpark

Az egykori iskolaigazgató felvetésére létesült a pihenőpark az iskola szomszédságában. A félegyházi születésű Pálfy Gusztáv szobrászművész egyik népszerű műalkotása is itt látható.

Darvas szabadidőpark

A kötélpiramis különösen kedvelt a gyermekek körében. A kondipark és a gumi borítású streetball pálya sportolási lehetőségek tárházát kínálja, amit egy szép körsétány vesz körül.

Gyurgyalag költőtelep

A Bankfaluban található ökopark területén a gyurgyalag és partifecske fészkelőhelyeken kívül denevérodú, süngarázs, rovarhotel és gyíkvár is helyet kapott.