Wellhello koncert

Rocktár Kossuth Lajos utca 35., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

Városalapítók hete – 2016

Dózsa György Általános Iskola Dózsa György utca 26-32., Kiskunfélegyháza, Bács-kiskun

Május 16-án kezdődött el a Városalapítók Hete Kiskunfélegyházán. A programok nyitányaként szombaton sikeresen lezajlott a a XVII. Kiskun Országos Mazsorett Fesztivál. A felvonulást félegyháziak sokasága kísérte figyelemmel, és jutalmazta tapssal, üdvrivalgással. A sportcsarnokban sem maradt üresen egyetlen ülőhely sem. Az alábbiakban a hét további programjai olvashatók.

Zorall koncert

Rocktár Kossuth Lajos utca 35., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

Zorall egy 2002-ben alakult magyar rockegyüttes. A zenekar régi magyar slágerek és rockklasszikusok összegyúrásával, valamit régebbi magyar popslágerek rockosításával készítenek új számokat, felbolygatva, megbolondítva minden idők legnagyobb hazai és külföldi slágereit, és azok közönségét!

Félegyházi Napok – 2016

Városközpont Kossuth Lajos utca 1., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

Sok színes program várja mindazokat, akik ellátogatnak az idei Félegyházi Napok eseményeire a városban augusztus 19-én, pénteken és 20-án, szombaton. Kiállításmegnyitó, koncertek, ünnepi szentmise, kenyérszentelés és tűzijáték teszi méltóvá az új kenyér ünnepét.

XVIII. Kiskunfélegyházi Libafesztivál

Városközpont Kossuth Lajos utca 1., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

A kiskun régió egyik legjellegzetesebb, legsajátosabb gasztronómiai fesztiválja a Kiskunfélegyházi Libafesztivál. A környéken több évszázados múltra tekint vissza a lúdtartás, s ehhez igazodott a környék gasztronómiája is. A szeptember 9-én és 10-én rendezendő fesztiválon megkóstolhatják a híres félegyházi libamájat, lakomázhatnak a kitelepült vendéglők libából készült ételeiből, és persze elmaradhatatlan a libazsíros kenyér, a libatepertő.

Jégrevü a városi jégpályán

Városi jégpálya Gorkij utca, Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

Jégrevü a szegedi ICE-TEAM SE és a budapesti Jégördög SE növendékeinek bemutatója.

Esküvői kiállítás

Móra Ferenc Művelődési Központ Petőfi tér 1., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

Divatbemutató
Silver Step Táncstúdió bemutatója
Ajándék sorsolás

1848-as forradalom és szabadságharc

Városközpont Kossuth Lajos utca 1., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tisztelettel meghívja Önt és kedves családját az 1848/49-es forradalom és szabadságharc 169. évfordulója tiszteletére rendezett városi ünnepségre 2017. március 15-én.

2017. adóváltozások – előadás (Hattyúház)

Petőfi Sándor Városi Könyvtár Szent János tér 9., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

Őstermelőket és családi gazdaságokat érintő 2017. adóváltozások A Petőfi Sándor Városi Könyvtár várja a téma iránt érdeklődőket 2017. március 21-én, kedden 17 órakor.