Büfék üzemeltetésére ajánlatkérés
  • Az ajánlatkérő neve, címe, telefon- és telefaxszáma (e-mail):

Név: Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény
Cím: 6100 Kiskunfélegyháza, Nádasdy u. 12.
Címzett: Magyariné Tóth Erika intézményvezető
Telefon: 76/463-433
Fax: 76/463-433
E-mail: szivarvany.nadasdy@varosionk.t-online.hu

• Ajánlatkérés tárgy:

Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény Nádasdy u. 12. és Csanyi út 4. szám alatti büfé helyiség üzemeltetése 2022. december 1-től 2023. november 30-ig.

• A teljesítés helye:

Ajánlatkérő Nádasdy u. 12. szám
Csanyi út 4. szám
alatti telephelye.
Az időskorúak bentlakásos telephelyein 175 fő ellátottat látunk el. A dolgozók száma 135 fő.

Ajánlattevő:

1. Nyilatkozik az ajánlatkérés tárgyát illetően a tevékenység folytatásához szükséges feltételek meglétéről.
  2. Nyilatkozik, hogy a Helyiségbérleti megállapodás feltételeit elfogadja.
  3. Nyilatkozik, hogy a tevékenységet szakképzett dolgozó végzi.

Csatolni szükséges az egyéni vállalkozás nyilvántartásba vételéről szóló dokumentumot.

• Az ajánlattevő alvállalkozót nem vehet igénybe.
  • Az ajánlatok értékelési szempontja:

A legmagasabb megajánlott bérleti díj, amely nem lehet kevesebb 8.000 – 8.000,- forintnál.

• Az ajánlattételi határidő: 2022. október 27. 10:00 óra
  • Az ajánlat benyújtásának címe: Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény, 6100 Kiskunfélegyháza, Nádasdy u. 12.
  • Az ajánlatok felbontásának helye, ideje és az ajánlatok felbontásán jelenlétre jogosultak

Hely: Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény, 6100 Kiskunfélegyháza, Nádasdy u. 12. intézményvezetői iroda
Idő: 2022. október 27. 10:00 óra

• Egyebek:
  1. Ajánlattevőnek az ajánlathoz csatolni kell:
    1. felolvasólapot,
    2. átláthatósági nyilatkozatot.
  1. Az ajánlatok összeállításával és benyújtásával kapcsolatos valamennyi költség az ajánlattevőt terheli.
  2. Az ajánlatok papír alapon vagy elektronikusan nyújthatók be az alábbiak szerint:

Papíralapon:
Az ajánlatot 1 eredeti példányban kell benyújtani. A külső csomagolásra (szükség szerint a címzetten kívül) kizárólag az alábbi szöveg kerüljön: „Büfé üzemeltetés”.

Elektronikusan:
A szivarvany.nadasdy@varosionk.t-online.hu e-mailcímre, aláírva, scannelve, pdf vagy jpeg formátumban kérjük megküldeni. Az e-mail tárgyában az alábbiakat kérjük feltüntetni: Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény „Büfé üzemeltetés – Ajánlat. Az ajánlattételi határidőig nem nyitható meg”

1. Az ajánlattételi felhívás megküldésének napja:

Kiskunfélegyháza Város honlapján 2022. október 11.
A Kiskunfélegyházi Szuperinfóban történő megjelenés: 2022. október 14.

Ajánlatkérő fenntartja jogosultságát arra vonatkozóan, hogy a pályázatot érvénytelennek minősíti.

Magyariné Tóth Erika

Letölthető dokumentum: Ajánlatkérés_2022