Évről évre szívet melengetőbbek a félegyházi ünnepi fények

Minden eddiginél pompásabb lesz Félegyháza ünnepi díszkivilágítása. Juhász László városüzemeltetési osztályvezetőtől megtudtuk, hogy december 1-jén, pénteken öltözik először ünnepi fénybe a félegyházi alkonyat.

Tavaly felújították, és csaknem duplájára növelték az úgynevezett átfeszítések számát. Ennek köszönhetően a különböző figuratív, karácsonyi dekorációs díszvilágítások immár a Kossuth utca teljes hosszában, egészen a vasútállomásig ünnepi hangulatot teremtettek.

Az osztályvezetőtől megtudtuk azt is, hogy a városvezetés lehetőségeihez mérten idén újabb területre is kierjesztette az ünnepi díszvilágítást. Így a Petőfi tér és a Szent János tér mellett ezúttal már a Móra tér is karácsonyi fényekkel oldja a sötét téli esték komorságát. Erről nem kevesebb, mint 30 ezer apró, szentjánosbogárra emlékeztető ledfény gondoskodik. Új díszítőelem lesz továbbá a Hattyúház fénysziluettje is.