A félegyházi városházán vette át megbízólevelét Lezsák Sándor
Lezsák Sándor április 24-én Kiskunfélegyházán a városháza dísztermében vette át országgyűlési képviselői megbízólevelét dr. Dobák Nándortól, a választási bizottság elnökétől. A 4. számú választókerület régi-új képviselőjét a megbízás átadásakor polgármesterek és kampányának segítői is köszöntötték a megbízás átadásakor.

Dr. Dobák Nándor a megbízólevél átadásakor részletesen ismertette a 4. számú választókerületben indult jelöltek szavazati arányait. Beszámolójából kiderült, hogy Lezsák Sándor meghatározó fölénnyel, a voksolók 60,2 százalékának bizalmával nyerte el a képviselői posztot. Ezzel a megbízatással immár a hetedik ciklusban képviselheti térsége érdekeit az Országgyűlésben.

A megbízólevél átvételét követően Lezsák Sándor elmondta, hogy töretlen lendülettel fog dolgozni térsége fejlődéséért. A körzet polgáraival, valamennyi civil közösséggel, a polgármesterekkel a korábbiakhoz hasonlóan együttműködő, jó kapcsolatot fog tartani, meghallgatva, felkarolva mindig a legaktuálisabb teendőket.

s. r.