Felhívás 2023 évi igény

A Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Kiskunfélegyháza Város Önkormányzat Képviselő-testületének a vásárokról és a piacokról szóló 31/2019. (XII. 18.) önkormányzati rendeletében foglaltak alapján felhívja az árusok figyelmét, hogy a Béke téri piaci árusítóhelyek 2023. évi tartós helyhasználatára vonatkozó nyílt sorsolásán való részvételi szándékukat

2022. november 15. napjáig

jelentsék be

• postai úton Kiskunfélegyháza Város Jegyzője részére címezve, a Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal címére (6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth Lajos utca 1.) történő megküldéssel, vagy
  • személyesen Kiskunfélegyháza Város Jegyzője részére címezve, a Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Jegyzői Titkárságán (6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth Lajos utca I. emelet 30. ajtó) zárt borítékban.

A zárt borítékra a következőt írják rá: „TARTÓS HELYHASZNÁLATI IGÉNYBEJELENTÉS”.

A Béke téri piaci tartós helyhasználati helyek nyílt sorsolásán való részvételi szándék a mellékelt formanyomtatvány kitöltésével és a szükséges dokumentumok csatolásával jelenthető be.

A sorsoláson kizárólag az vehet részt, aki a fenti határidőig a sorsoláson való részvételi szándékát bejelentette.

A tartós helyhasználati igényt bejelentő köteles a sorsoláson személyesen, képviselője, vagy okirattal igazolt meghatalmazottja útján részt venni.

A formanyomtatvány a Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal (Kiskunfélegyháza, Kossuth Lajos utca 1.) portáján, valamint a Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac-vásár üzemeltetési irodájában (Kiskunfélegyháza, Pázmány utca 2/D 2. ajtó.) ügyfélfogadási időben kérhető, illetve itt letölthető.

A nyílt sorsolás

• időpontja: 2022. november 29. 14:00 óra
  • helye: Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal tárgyaló terme,
                Kiskunfélegyháza, Kossuth Lajos utca 1.

Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft.

Letölthető nyomtatvány: Igénybejelentés és nyilatkozat 2021.10.21