Felhívás lejárt sírhelyek újraváltására

A Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Temetkezési részlege értesíti a lakosságot Kiskunfélegyháza köztemetőiben a 2023. január 27-i kimutatás szerint lejárt sírhelyek listája az alábbi helyszíneken tekinthető meg:

• Felsőtemető ügyfélszolgálati iroda
  • Alsótemető portaépület
  • Polgármesteri Hivatal ügyfélszolgálata
  • Szent István templom parókia
  • Sarlós Boldogasszony templom.

A lejárt sírokra levehető, síremlékeket nem rongáló, felhívó matricák kerültek kihelyezésre.

Kérjük az érintetteket, hogy a lejárt sírhelyek újraváltásáról legkésőbb 2023. június 30. napjáig szíveskedjenek gondoskodni.

Amennyiben a lejárt sírhelyek újraváltása nem történik meg, úgy a temetési hely feletti rendelkezési jog megszűnik, és a sírhelyek felszámolásra, értékesítésre kerülnek.

Információ:

• a Felső temető ügyfélszolgálati iroda 6100 Kiskunfélegyháza Nádasdy utca 16.,
  • telefon: +36 76 462-653

Kérjük a helyi Lakosokat, hogy kísérjék figyelemmel a kihelyezett felhívásokat, és értesítsék erről az ismerős családokat!

Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft.
Temetkezési részleg