Fenyőfát kaptak a rászorulók karácsonyra
Dr. Tóth Norbert, a Korona patika tulajdonosa és több civil szervezet összefogásának köszönhetően a Kiskunfélegyházán élő rászoruló családok otthonába idén is kerülhetett ünnepi fenyőfa. Az önkormányzati képviselők és a civil szervezetek közösen állították össze a rászorulók listáját, és ebben az évben 80 családot ajándékoztak meg egy-egy karácsonyfával.

– Minden képviselő 5-5 személyt jelölt ki a saját körzetében, akiknek személyesen vitték el az ajándék karácsonyfát – mondta Dr. Tóth Norbert. – Az emberek nagyon nehezen kérnek segítséget, de vannak olyanok, akik látják azt, hogy mások rászorulnak és ajánlják őket – tette hozzá a Korona patika tulajdonosa, majd hangsúlyozta, hogy ők is számos adományt kapnak, és ez által tudnak másokon segíteni. Mint mondta, a családok kiválasztásánál minden évben vannak olyanok, akik kiesnek a rostán, de természetesen a karácsonyfák kiosztása mellett mindenkin próbálnak segíteni akár élelmiszercsomagok vagy ruhák kiosztásával.