Forgalomkorlátozás fanyesés miatt az Oskola utcában

Frissítés:

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya értesíti a lakosságot, hogy 2019. január 23-ra tervezett Oskola utcai villamos vezetékek alatt lévő fák nyesése a télies időjárás miatt elmarad.

2019. február 6-án (szerdán) az Oskola utcában tilos lesz a parkolás, illetve az utcát lezárják a villamos vezetékek alatt lévő fák nyesése miatt.

Kérjük a lakosság türelmét és megértését.

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya értesíti a lakosságot, hogy 2019. január 23-án, szerdán az Oskola utca, a villamos vezetékek alatt lévő fák nyesése miatt lezárásra kerül. A munkálatok idején az Oskola utca teljes szakaszán tilos a parkolás.

A munkálatokkal járó kellemetlenségekért kérik a lakosság megértését és türelmét!

Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal
Városüzemeltetési Osztály