Forgalomkorlátozások favágások miatt

Értesítjük a Tisztelt Lakosságot, hogy Kiskunfélegyháza Majsai út, Csíkszereda út sarkán lévő veszélyes nyárfa 2017. november 27-én (hétfőn) kivágásra kerül, valamint a Marosvásárhelyi utcában megkezdődik a platánfák visszametszése.

A munkavégzés ideje alatt a Csíkszereda utca Majsai út és Arad utcai szakasza lezárásra kerül, valamint a Majsai út Halasi út, Csíkszereda út közötti szakaszán félpályás útlezárás lesz.

A Marosvásárhelyi utca egyes szakaszai 2017. november 27-től reggel 7 óra 30 perctől délután 16 óráig lezárásra kerülnek, a munkálatok befejezéséig.

Kérjük a lakosságot, hogy munkavégzésre való tekintettel fokozott figyelemmel közlekedjenek a favágással érintett területen.

Az érintett fakivágási területen 2017. 11. 27-én 9 órától 13 óráig az áramszolgáltatás szünetel.

Türelmüket és megértésüket köszönjük.

Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal
Városüzemeltetési Osztály