Kiskunfélegyháza 250 éves

Félegyházának szeretettel – egy megindítóan szép film otthonunkról, álmainkról, jövőnkről, családunkról.

250 éve város Kiskunfélegyháza. Ebből az alkalomból készítettünk Önöknek egy rendhagyó alkotást, egy kisfilmet szűkebb hazánkról. A városról, amely ezer és ezer család szeretett otthona volt a 250 év alatt, barátságaink, kapcsolataink, csalódásaink, sikereink színtere.

A mai Kiskunfélegyházát egy megálmodott szerelem képein keresztül mutatjuk be úgy, ahogy azt az életben ezren és ezren átélték, átéltük itt a város parkjaiban, terein, csendes helyein.

Feltétlenül hanggal tekintsék meg. Én akárhányszor is nézem végig, még mindig beleborzongok egyedi zenéjébe és hangulatába. Ha Önöknél is megvan ez az érzés, kérem osszák meg a videót, hogy minél többen láthassák.

Üdvözlettel:

Csányi József