Advent Kiskunfélegyháza 2016

Kedves Félegyháziak!

A közelgő ünnepek alkalmából meleg szívvel ajánlom figyelmükbe adventi kiadványunkat, melyben igyekeztünk összegyűjteni ennek a meghitt időszaknak valamennyi tartalmas, színvonalas, illetve jótékonysági rendezvényét.

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata nevében békés, boldog karácsonyt kívánok városunk minden lakójának.

Csányi József
polgármester

A karácsonyi készülődésre hangolódva szeretettel várunk minden kedves látogatót kicsik és nagyok számára kellemes időtöltést nyújtó adventi programjainkra több helyszínen november 25-től december 31-ig.

November 26. (szombat) 17 óra

Advent első gyertyagyújtása
Csányi József polgármester és Hostyánszki Péter baptista lelkipásztor köszöntője
A Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kicsinyek Kórusának adventi előadása

December 3. (szombat) 17 óra

Advent második gyertyagyújtása
Rónaszéki Gábor plébános köszöntője
A Széljáró Balladás adventi műsora

December 10. (szombat) 17 óra

Advent harmadik gyertyagyújtása
Hajagos Gyula esperes köszöntője
Kiskun Alapfokú Művészeti Iskola magán énekeseinek adventi műsora

December 17. (szombat) 17 óra

Advent negyedik gyertyagyújtása
Hatvani Zsófia református lelkésznő köszöntője
Hagyományos félegyházi betlehemes játék a Padkaporos Táncegyüttes előadásában

A szívet melengető hangulatról az Amatőr Királyi Szakácsok gondoskodnak forralt borral, meleg teával és kakaóval, péksüteménnyel.

Köszönet a felajánlásokért a Kiskunfélegyházi Malom Kft-nek, a P&P Pékáru Kft-nek, a Nasztej Kft-nek és a Busa Kft-nek.

Várjuk Önöket, osztozzunk együtt az adventi gyertyagyújtások közös örömében!