MÁVINFORM – Vasúti átjárók felújítása, teljes útzár a szegedi vonalon

A MÁV megbízásából a társaság leányvállalata, a MÁV FKG vasúti átjárók karbantartását végzi a Cegléd–Szeged vonalszakaszon. A karbantartási munkák során a vasúti átjárók új, korszerű gumielemes burkolatot kapnak, mely biztonságosabbá, zökkenőmentesebbé teszi a közúti forgalom áthaladását a vasúti kereszteződésen.

• Kiskunfélegyházán a Vágóhídi átjárót (Kiskunfélegyháza Majsai út, 5403-as jelű út) a karbantartás miatt teljes szélességben lezárják július 15-én 19 órától 19-én 6 óráig. A terelőút az 5403-as jelű út–542-es számú főút–5-ös számú főút–Kiskunfélegyháza Halasi út–5403-as jelű út érintésével vezet, melyet táblák is jeleznek.
  • Kistelek és Balástya állomás között, Kapitányság megállóhelynél az 5421-es jelű út kereszteződésében lévő vasút átjárót lezárják  július 19-én 18 órától 22-én 5 óráig. A terelőutat az M5 autópálya Kisteleki lehajtó után az 5411-es jelű úton és az 5-ös számú főúton vezetik Balástyánál.

MÁV Zrt. Kommunikációs Igazgatóság