Pályázati felhívás – gépkocsivezető – karbantartó – portás

A Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény
6100 Kiskunfélegyháza, Nádasdy utca 12. pályázatot hirdet
gépkocsivezető – karbantartó – portás munkakör betöltésére

A kinevezés határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőben, 4 hónap próbaidővel létesítendő.

Pályázati feltétel:

• szakmunkás végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Büntetlen előélet, magyar állampolgárság

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok osztott munkakörben:

• Az intézményben szükség szerinti karbantartási feladatok elvégzése
  • szociális étkeztetés házhozszállítása
  • intézmény telephelyeire ételes konténerek (kb. 50 kg-osak) kiszállítása, kirakodása
  • portaszolgálat ellátása

A pályázathoz csatolni kell:

• szakmai önéletrajz,
  • iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló bizonyítványok másolatai
  • nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.

Bérezés: a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény alapján.

Pályázat beérkezési határideje: 2023. december 20-ig az intézményvezető részére személyesen a Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény, 6100 Kiskunfélegyháza, Nádasdy utca 12., vagy e-mailben a szivarvany.nadasdy@varosionk.t-online.hu címre. A borítékon kérjük feltüntetni: „gépkocsivezető-karbantartó-portás”.

A pályázat elbírálásának módja:
A pályázat a benyújtási határidőt követően kerül elbírálásra. A pályázati feltételeknek megfelelő személyek közül az értékelés alapján kiválasztottak kerülnek meghallgatásra. A pályázók a pályázat eredményéről az elbírálást követően értesítést kapnak. Alkalmazás esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt kérünk.

A pályázati kiírással kapcsolatban további információ a 30/815-5402-es telefonszámon Száricsné Tarjányi Krisztina pénzügyi csoportvezetőtől kérhető.

A munkakör 2024. január 12-től tölthető be.

A munkavállalóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
A Pályázatot kiíró fenntartja magának a jogot, hogy a pályáztatási folyamatot felfüggessze, megszakítsa vagy eredménytelennek nyilvánítsa bármiféle jogi és/vagy anyagi következmény nélkül. Az eljárás indoklás nélküli eredménytelenné nyilvánítása esetén a Pályázó kárigényt semmilyen jogcímen nem érvényesíthet.