Pályázati felhívás – Társadalmi gondozó

A Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény
6100 Kiskunfélegyháza, Nádasdy utca 12. keres
ételesek kiszállítására 1 személyt.

Feladat:
Hétvégén és ünnepnapokon ételesek házhoz szállítása a város területén saját kerékpárral, vagy saját gépkocsival az intézmény Nádasdy utca 12., vagy Csanyi út 4. szám alatti telephelyeiről.

A vezető gondozó közvetlen irányítása alapján végzi munkáját.

Díjazás: 1.500,- Ft/alkalom. (12-14 ételes)
Az ételesek kiszállítását kb. 11:00 órától 13:30-ig kell elvégezni.

A díjazás évi 180.000,- Ft-ig adómentes.

16 év feletti diákok, valamint nyugdíjasok, munkanélküliek jelentkezését is várjuk.

Jelentkezés határideje és módja: 2022. június 24-ig az intézményvezető részére írásban postai úton, vagy személyesen a Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény, 6100 Kiskunfélegyháza, Nádasdy u. 12., vagy e-mailben a szivarvany.nadasdy@varosionk.t-online.hu címre.

További információt Pintér Lászlóné vezető gondozó nyújt a (+36 30) 815-5415-ös telefonszámon.

Egyéb lényeges információ:
A Pályázatot kiíró fenntartja magának a jogot, hogy a pályáztatási folyamatot felfüggessze, megszakítsa vagy eredménytelennek nyilvánítsa bármiféle jogi és/vagy anyagi következmény nélkül. Az eljárás indoklás nélküli eredménytelenné nyilvánítása esetén a Pályázó kárigényt semmilyen jogcímen nem érvényesíthet.