Tájékoztatás útfelújítási és parkoló építési munkálatokról a Pázmány Péter utcában, valamint az Oskola utcában

Tisztelt Félegyháziak!
Tisztelt Üzlettulajdonsok és Kereskedők!
Tisztelt Érintett Ingatlantulajdonosok!

Örömmel értesítem Kiskunfélegyháza és vonzáskörzetében lévő települések lakosságát, hogy Kiskunfélegyházán a Béke téri piac közvetlen környezetében az Önkormányzat megbízásából a Pázmány Péter utcát teljes körűen megújul, melynek során 40 db parkoló kerül kialakításra, valamint az Oskola utca és Pázmány Péter utca között új 54 db parkoló park építése valósul meg.

Az építési munkálatok 2022. április 20-án kezdődnek és várhatóan 6 hónapon belül fejeződnek be.

Az építkezés során a Pázmány Péter utca lezárásra kerül (részleges forgalom biztosítása nem kizárható), a gépkocsiforgalom a Béke téren keresztül a Petőfi Sándor utca irányába terelődik.
A gyalogosforgalom folyamatosan biztosítható lesz. A Béke téri árusok a munkálatok idejére áthelyezésre kerülnek a Spar üzletház előtti parkoló területére.

Bármilyen felmerülő kéréssel és kérdéssel a Polgármesteri Hivatal Fejlesztési Csoportjának és Városüzemeltetési Osztályának vezető kollégáihoz bizalommal fordulhatnak személyesen, telefonon, valamint elektronikus elérhetőségeiken keresztül!

Félegyháza lakosságáért, Önökért készülő fejlesztések miatti kellemetlenségekért előre is szíves türelmüket és elnézésüket kérjük!

Csányi József
polgármester