Városalapítók Heti útlezárások – szabad parkolók

A kiskunfélegyházi polgármesteri hivatal városüzemeltetési osztálya tájékoztatja a lakosságot, hogy a Városalapítók Hete rendezvénysorozat biztosítása érdekében az alábbi forgalomkorlátozásokra kell számítani.

Május 17-e szerda 22 órától 22-e, hétfő 17 óráig lezárják a Kazinczy utcát a Kossuth utca és a parkoló második kijárata közötti szakaszon, valamint a DM előtti parkolót.

Május 18-a, csütörtök 6.30 és május 22-e, hétfő 17 óra között lezárják a Kossuth Lajos utcát az 5-ös főút és a Mártírok útja közti szakaszon.

Május 18-a, csütörtök 22 órától 22-e, hétfő 17 óra között lezárják a Béke téri Spar parkolót.

Május 18-a, csütörtök 22 órától 19-e, péntek éjfélig lezárják a K&H Bank előtti parkolót.

Május 19-e, péntek 22 órától 22-e, hétfő 17 óráig lezárják a Gorkij utcai parkolót, és nem lehet parkolni majd a Szent János tér Petőfi Mozi előtti oldalán.

Május 19-e, péntek déltől 22-e, hétfő 17 óráig lezárják a Béke teret az Oskola utca és a Pázmány utca közti szakaszon.

A szervezők az alábbi parkolókat javasolják az autóval érkező vendégeknek:

• Zrínyi utcai Spar parkoló
  • Szent István templom parkolói
  • Móra Ferenc Gimnázium parkolói
  • Deák Ferenc és a Korond utcai parkolók
  • Sarlós Boldogasszony Templom mögötti parkolók
  • Szalay Gyula utcai parkolók
  • Bajcsy utca mindkét oldalán található parkolók

A rendezvények zavartalan lebonyolítása érdekében bevezetett forgalomkorlátozások és útlezárások miatt a közlekedők megértését és türelmét kérik.