X. Virágos Félegyházáért 2020.

A világjárvány okozta intézkedések sokakat szorítottak a lakás falai vagy a kert kerítései közé. A szokatlan szabályok mindenkit elgondolkodásra és egyben egyéni döntésre késztetnek. Döntés az is, hogy keressük-e  a nehézségekben az előremutatót, az értékeket. Éppen 10 éve indult el a Virágos Félegyháza mozgalom, amely mára inkább egyfajta barátságos városi konzultáció, párbeszéd lett a rendezett, szép környezetet szeretők között.

Ennek jegyében szólítjuk meg azokat, akik a korlátok között is találtak az otthoni kertészkedésben örömöt, értéket, hasznos elfoglaltságot: kertben, lépcsőházban, lakásban. Nem tudjuk, hogy miként alakulnak a személyes találkozás lehetőségei, de úgy gondoljuk, az új körülmények között is jó megosztani egymással a tapasztalatokat, az elért eredményeket. Idén is szeretnénk teret adni ennek a kedves városi szokásnak, kicsit új formában.

E-mailben várunk fotókat kertről, erkélyről. Bízunk benne, hogy az év folyamán még lesz lehetőségünk találkozásra.

VÁRJUK – JELENTKEZZEN névvel, címmel, telefonszámmal ellátott jelentkezési lapon, max. 3 fotó beküldésével, 5-6 mondatos szöveges kiegészítéssel. Jelentkezni lehet a psvk@psvk.hu e-mailcímen, vagy a jelentkezési lap eljuttatásával a könyvtárba.

TÁJÉKOZÓDJON a  Félegyházi Közlönyben és a www.kiskunfelegyhaza.hu honlapon folyamatosan megjelentetett hirdetményekből.

SEGÍTÜNK technikai akadályoztatás esetén a 70/453-3996-os telefonszámon jelezhetik azt, igyekszünk segíteni.

TERVEZZÜK a kertlátogatás megszervezését a lehetőségeknek megfelelően. A résztvevőket várhatóan szeptemberben szeretnénk egy személyes találkozásra hívni és MEGAJÁNDÉKOZNI – reméljük akkor már korlátozás nélkül.

DÖNTSÖN ÉS KÜLDJE BE!

Könyvfutár szolgáltatás indul