Adócsoport

cím: 6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth Lajos utca 1. (I. emelet 54-56.)
levelezési cím: 6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth Lajos utca 1. Pf.: 62.
e-mail: ado@kiskunfelegyhaza.hu

Feladatok

Kiskunfélegyháza város illetékességi területén ellátja a helyi adókkal, a belföldi rendszámú gépjárművek gépjárműadójával, egyéb adók, illetékek és díjak (termőföld-bérbeadásából származó jövedelemadó, talajterhelési díj), valamint az adók módjára behajtandó köztartozásokkal összefüggő feladatokat.

Az önkormányzati adóhatóság feladatkörében eljárva nyilvántartja az adózókat és azokat az adózónak nem minősülő személyeket, akiknek, amelyeknek jogát, kötelezettségét valamely törvény írja elő, az adót, adó-visszatérítést, adó-visszaigénylést megállapítja, az adót, az adók módjára behajtandó köztartozást beszedi, végrehajtja, az adókötelezettségek teljesítését ellenőrzi, az adó-visszaigénylést, az adó-visszatérítést kiutalja, és vezeti az adózók adószámláját.

Ügyleírások

Ügyfélfogadás

DÉLELŐTT NAP DÉLUTÁN
8:00 – 12:00 Hétfő Hétfő délután szünetel az ügyfélfogadás