Forgalmirend-változások a Félegyházi Napok ideje alatt

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya tájékoztatja a járművezetőket, hogy az Augusztus 14-22 között megrendezett FÉLEGYHÁZI NAPOK ideje alatt, az alábbi forgalmirend-változásokra számíthatnak:

Augusztus 15-én 20:00 órától LEZÁRÁSRA kerül az ARÉNA SPORTCSARNOK parkolója.
Kérjük, szíveskedjenek a megadott időpontig gépjárműveikkel elhagyni a parkoló területét!

Augusztus 19-én 6:00 órától – augusztus 23-án 6:00 óráig TELJES ÚTLEZÁRÁS történik az Izsáki úton, a Kossuth Lajos utca – Aréna Sportcsarnok bejárata közötti szakaszán.
Az érintett szakasz táblákkal jelzett forgalomelterelése, a Mikszáth Kálmán – Ady Endre – Kossuth Lajos utca útvonalon történik.

Augusztus 19-én 16:00 órától – 18:00 óráig TELJES ÚTLEZÁRÁS történik a Kossuth Lajos utca, Lónyai utca – Batthyány utca közötti szakaszán „Rendezvény miatt”.

Augusztus 20-án 9:50 órától – 13:00 óráig TELJES ÚTLEZÁRÁS történik a Kossuth Lajos utca két szakaszán, a Lónyai utca – Wesselényi utca között (Kéttornyú Templom előtti rendezvény) és a Kazinczy utca – Dr. Holló Lajos út között (Polgármesteri Hivatal előtti rendezvény)
Valamint „Lovas Felvonulók” érkezési idején, a Kossuth Lajos utca, Majsai út – Dr. Holló Lajos út közötti szakaszán.

Augusztus 21-én 10:30 órától – 11:00 óráig FÉLPÁLYÁS FORGALOMKORLÁTOZÁSRA lehet számítani a Kossuth Lajos utcán, a Polgármesteri Hivataltól induló a „Bajuszfesztivál Felvonulása” idején.

Augusztus 22-én 9:30 órától – 12:30 óráig TELJES ÚTLEZÁRÁS történik a Kossuth Lajos utca, Vasútállomás – Dankó Pista utca közötti szakaszán a „Kiskun kupa sportrendezvény” idején.
Ebben az időszakban a Vasútállomás megközelítése gépjárművel nem lehetséges.

A városüzemeltetési osztály munkatársai tisztelettel kérik az érintett, közlekedőket a megváltozott közlekedési rend betartására!

Szíves megértésüket és előre is köszönjük!

Molnár József
Rendészeti koordinátor