Idén is felállítják a jégpályát Kiskunfélegyházán

A nagy érdeklődésre való tekintettel idén is felállítják a jégpályát Kiskunfélegyházán – tudtuk meg Kordás Rolandtól, a Félegyházi Szabadidő és Sport Nonprofit Kft. ügyvezetőjétől.

– A korcsolyapályát november 27-én nyitjuk meg a szokásos helyen, a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár melletti parkolóban, és jövő év január 10-éig tervezzük a működését, ha ezt a járványügyi intézkedések lehetővé teszik. Amennyiben nagy lesz az érdeklődés iránta, még plusz egy hétig tudjuk üzemeltetni azt. A jegyek árát illetően próbáltunk olyan összeget megállapítani, amely elérhető mindenki számára. Egész napra 1000 forint lesz a belépő, a korcsolyabérlés pedig 500 forint alkalmanként – tudtuk meg Kordás Rolandtól.

A jelenlegi kormányrendelet értelmében egyidejűleg maximum 500 fő tartózkodhat a jégpálya és a parkoló területén, a szabályozás lehetővé teszi az oltási bizonyítvánnyal nem rendelkezők belépését is.

Videó: A jégpálya első megnyitója  2014

V. B.