Forgalomkorlátozások az ünnepi készülődéskor

Tisztelettel tájékoztatjuk a kiskunfélegyházi lakosokat, valamint a Kiskunfélegyházán közlekedő gépjárművezetőket az alábbi forgalmi változásokról:

A Város Fenyőfájának állítása várhatóan november 27-én, hétfőn délelőtt történik.

A fenyőfa beszállítása miatt a Dobó utca első szakasza (Bajcsy-Zsilinszky Endre utca felől) előreláthatólag 08:00-11:00 között zárva lesz.

A fenyőfa állítás ideje várhatóan, 09:00-11:00 között az 5-ős főút Korona utca és Bajcsy-Zsilinszky Endre utca közötti szakasza lesz lezárva.

A fenyőfa díszítése miatt 10:00-17:00 között az 5-ös főút ezen szakaszán forgalom lassítás lesz.

Kérjük az említett útvonalakon közlekedők fokozott figyelmét, türelmét!

A díszvilágítás felszerelése várhatóan november 28-29-én, kedden és szerdán történik. Ez idő alatt a Kossuth Lajos utca szakaszosan lesz lezárva

Adventi gyertyagyújtás ideje alatt

• 2017. december 02-án, szombaton
  • 2017. december 09-én, szombaton
  • 2017. december 16-án, szombaton
  • 2017. december 23-án, szombaton

délután 16:00 és 18:30 között a Kossuth Lajos utca a Kazinczy utcától az 5-ös főútig lezárásra kerül.

Kérjük a gépjármű vezetőket, hogy a fenti forgalom-korlátozásokat szíveskedjenek figyelembe venni, és annak megfelelően megválasztani útvonalukat.

Szíves megértésüket és türelmüket előre is köszönjük!

Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal
Városüzemeltetési Osztály