Ovis német

Petőfi Sándor Városi Könyvtár Szent János tér 9., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

A 3–6 éveseknek szóló játékos foglalkozást vezeti Jankovszki Sára német nyelvtanár.

A Kiskun Napok története 1934-1996

Petőfi Sándor Városi Könyvtár Szent János tér 9., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

Előadó: dr. Kőfalviné dr. Ónodi Márta levéltáros, a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület tagja. A program az egyesület és a könyvtár közös szervezésében valósul meg.

Madarat lehet velünk fogatni

Petőfi Sándor Városi Könyvtár Szent János tér 9., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

„Madarat lehet velünk fogatni” – családi szombat délelőtt a madarak és fák napja alkalmából

Vezetés technikai tréning

Ingyenes vezetéstechnikai tréninget szervez a motorok szerelmeseinek május 11-én, szombaton a Kiskunfélegyházi Városi Balesetmegelőzési Bizottság. A rendezvény 9-től 13 óráig tart a Csanyi úti Süveges Autósiskola Tanpályáján.

Betűbölcsi

Petőfi Sándor Városi Könyvtár Szent János tér 9., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

Kibővített Betűbölcsi a születés hete jegyében a városi könyvtár, a Kiskunfélegyházi Védőnői Szolgálat és a Nagycsaládosok Egyesülete szervezésében.

Könyvek Klubja olvasókör

Petőfi Sándor Városi Könyvtár Szent János tér 9., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

A beszélgetést vezeti dr. Szabó Imre filozófus. Téma: F. Scott Fitzgerald Május 1. New Yorkban című elbeszélése

Ovis német

Átkelés a végtelenen

Petőfi Sándor Városi Könyvtár Szent János tér 9., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

A Földrajzi szabadegyetem ismeretterjesztő előadás-sorozat vendége Rakonczay Gábor evezős, kenus, többszörös világrekorder. Az est házigazdája Bense Zoltán hegymászó, földrajztanár, a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola igazgatója.

Egészségnapi program

Móra Ferenc Művelődési Központ Petőfi tér 1., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

Dr. Domján Mihály előadása

NeverSayNever

Story Bar Fekete Pál sétány 2., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

NeverSayNever (16+)

Időutazás a Városháza tornyába

Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Kossuth Lajos utca 1., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

A részvétel ingyenes és regisztráció szükséges. A csoportok óránként indulnak.

Kerekítő mondókázó

Petőfi Sándor Városi Könyvtár Szent János tér 9., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

Kerekítő mondókázó Varga-Ujvári Borbála foglalkozásvezetővel Részvételi díj 2000 Ft/család