Magyar Kultúra Napja

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, a Móra Ferenc Művelődési Központ, valamint a Petőfi Sándor Városi Könyvtár  szeretettel meghívja Önt a Magyar Kultúra Napja alkalmából tartandó rendezvényeire. „Meleg szeretettel függj a hon nyelvén! […]

Ismerős Arcok

Rocktár Kossuth Lajos utca 35., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

Ismerős Arcok - jubileumi év nyitókoncert MENETREND 19.00 KAPUNYITÁS 19.30 SZÉLJÁRÓ BALLADÁS 21.00 ISMERŐS ARCOK

Újévi operett nagykoncert

Móra Ferenc Művelődési Központ Petőfi tér 1., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

A Pesti Magyar Operett Színpad bemutatja az Újévi operett koncertjét 2018. január 25-én 19 órakor Kiskunfélegyházán a Móra Ferenc Művelődési Központban.

Múzeumtúra Budapestre

A Kiskun Múzeum Baráti Köre múzeumlátogatást szervez 2018. január 27-én, szombaton, Budapestre. Program: Budapest – belvárosi Nagyboldogasszony – főplébánia – templom (belépő 700 Ft/fő, tárlatvezetés 150 Ft/fő), ELTE Egyetemi Könyvtár (belépő 400 Ft/fő), Róth Miksa Emlékház (belépő 350 Ft/fő, tárlatvezetés 150 Ft/fő)

Farsangi családi szombat délelőt

9 órától kézműveskedés kicsiknek és nagyoknak 11 órától farsangi vigadalom

Móra Ferenc Emléknapok

Móra felolvasó délután Móra Ferenc műveiből a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület, a Móra Ferenc Társaság és a Nyugdíjas Pedagógus Klub tagjaival. Téma: Mórák Petőfiről. Öt órás felolvasás Móra Ferenc műveiből általános iskolások részvételével. Vendégünk Vészits Andrea, Móra Ferenc dédunokája.

Betűbölcsi

Petőfi Sándor Városi Könyvtár Szent János tér 9., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

A városi könyvtár baba-mama klubja. Vendégünk Vidács Tímea védőnő.

Télbúcsúztató Városi farsang

Petőfi tér Petőfi tér, Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel vár minden érdeklődőt szabadtéri programjára 2018. február 10-én, szombaton 16 órától. Gyülekező a Vasútállomásnál 15.45-től.

Hooligans – Joystix

Rocktár Kossuth Lajos utca 35., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

2018. február. 10. (szombat) 20:00 (kapunyitás)

Filmcsillagok éjszakája

Móra Ferenc Művelődési Központ Petőfi tér 1., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

Farsangi party hollywoodi hangulatban! Belépő egész alakos jelmezben: 1500 Ft, Jelmez nélkül: 2500 Ft. Dj: IMMI V

A házasság a család alapja

Petőfi Sándor Városi Könyvtár Szent János tér 9., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

A házasság hete alkalmából Hajagos Gyula plébános előadása A házasság a család alapja címmel

7 perc randi

Móra Ferenc Művelődési Központ Petőfi tér 1., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

Ismerkedj meg 7 emberrel egy este alatt! 7x7 perc randi, kulturált kávéházi környezetben, 7 férfi és 7 nő jelentkezését várjuk 20-45 év között Jelentkezés a 76/466-843-as telefonszámon, Gulyás Rékánál

Földrajzi szabadegyetem

Petőfi Sándor Városi Könyvtár Szent János tér 9., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

A földrajzi szabadegyetemi előadássorozat keretében dr. Szilassi Péter Visszatérés Etiópiába

Film klub

Petőfi Sándor Városi Könyvtár Szent János tér 9., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

a Házasság Hete programsorozat keretében. „Imával nyert csaták” című magyarul beszélő, amerikai filmdráma vetítése. A belépés díjtalan!

Pély Barna szólókoncert

Rocktár Kossuth Lajos utca 35., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

Januárban Pély Barna újra Kiskunfélegyházán a Rocktárban lép fel, ezúttal szólókoncertet ad. Ezen az estén az energikusságáról híres Barna megmutatja egy gitár, egy stomp box, és egy looper segítsével saját magyar és angol nyelvű dalainak egy részét, néhány olyan feldolgozással fűszerezve, amelyek nagy hatással voltak rá.

II.Kiskun Kupa

Városi Sportcsarnok Kossuth Lajos utca 35., Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

Kiskun Kupa meghívásos nemzetközi karateversenyt rendeznek 2018. február 17-én, szombaton a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokban.