XVII. Városi Diáknap
Városi Diáknapot szervez a Gyermek- és Ifjúsági Önkormányzat  szeptember 27-én, szerdán Kiskunfélegyházán, a városháza előtt. A hagyományos kulcsátadást követően játékra hívják a város diákságát. Szeretettel várják a középiskolásokat, az általános iskolásokat, szurkolókat, nézőket, érdeklődőket.
Program:

9.30 Küldöttek fogadása a Díszteremben
9.50 Közmeghallgatás a diákoknak (2 fő GyIÖK képviselő, 2 fő tanuló és 1 fő DÖK pedagógus iskolánként)
11.30 Ünnepélyes kulcsátadás
12.50 Megnyitó – beszédet mond Csányi József Polgármester
13.00 Vetélkedő a középiskolások bevonásával (6 fő sorverseny + 4 fő logikai feladatok)
14.00 Eredményhirdetés
14.10 Vetélkedő az általános iskola alsós és felsős diákok bevonásával (5 fő alsós és 5 fő felsős iskolánként)
15.10 Eredményhirdetés
15.20 A Rocktár meglepetéskoncertje

Kísérő programok: Középiskolák bemutatkozása, AK Táncbemutató, Süveges Autósiskola, Kiskunfélegyházi Harcművészeti Sportegyesület bemutatója, Constantinum Intézmény Rendvédelmi bemutatója.