A Félegyházi Pékség hagyományos termékei

A Félegyházi Pékség Kft. egy száz százalékban magyar, kétgenerációs családi vállalkozás, amely 1999 óta Kiskunfélegyháza városának meghatározó munkáltatójává vált. 20 fővel indult útjára a ma már 87 saját mintabolttal rendelkező sütőipari cég, és jelenleg több, mint 1300 embernek ad munkahelyet. A magas fokú pék szakértelemnek, és az európai viszonylatban is kiemelkedő gépparknak köszönhetően termékeik folyamatosan növekvő népszerűségnek örvendenek.

A péktermékek a „szépemlékű ízeket” hordozzák magukban, a receptek pedig sok esetben a családi gyűjteményből kerülnek ki.

Finom termékeik mellett a társadalmi felelősségvállalás fogalma is kezd egybeforrni a Félegyházi Pékség nevével. Az évek során rengeteg helyi karitatív rendezvényt és segélyszervezetet támogattak, ezzel megkönnyítve az ott dolgozók áldozatos munkáját.