Karsai Ferenc asztalitenisz edző

Karsai Ferenc (1949-) 1986-ban szerződött Kiskunfélegyházára, ekkor már az asztaliteniszezés élvonalában játszott. Városunkba érkezve nagy szakmai tudással bajnokcsapatot épített. Éveken keresztül az asztalitenisz európai világa ismerte a vezetésével játszó CREDO AC-t.

Egy egyesületbe gyűjtötte össze a 90-es évek legkitűnőbb magyar férfi asztaliteniszezőit, akik szívesen játszottak félegyházi színekben.

Ma is tart edzéseket, előadásokat világszerte. A testnevelési egyetemen szakedzőket képez, és továbbra is gondozza a félegyházi tehetségeket. Szakmai tekintélyét fémjelzi az évenként megrendezésre kerülő nemzetközi asztalitenisz nyári tábor, ahova Európából és azon túlról is érkeznek fiatal tehetségek és edzők Kiskunfélegyházára.